Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]

2 posters
YazarMesaj
NaletX
Forum Üyesi
Forum Üyesi
NaletX

İleti Sayısı : 21
Tecrübe Puanı : 139
Rep puanı : 24

Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]  Empty
MesajKonu: Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]     Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]  Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 12:46 pm

Oncelikle Mrb.

Konuya Geçiyorum hemen

Sitene Online Destek Eklemek için :

Önce bu linkten [ http://settings.messenger.live.com/A...bSettings.aspx ] msn hesabınız ile giriş yapın uygulamayı etkinleştirin , sitenize ekleyeceğiniz Live Messenger'ın renk ve boyutunu belirleyin ardından kodu oluşturmak için ‘HTML Oluştur’ linkine tıklayarak sayfanıza yerleştireceğiniz kodu oluşturabilrsiniz .

Resimli Anlatım:

Öncelikle yukarıda ki linke tıklayın ve msn hesabınızla oturum açın, aşağıdaki resimdeki pencere açılacaktır. Resimdeki 1. kutucuğu seçin ve kaydet dedikten sonra HTML kod kısmına tıklayın.
 Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]  Msne
HTML kısmından 1. adımda sitenizde görünmesini istediğiniz MSN pencere şeklini seçin

Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]  Msn-ekleme2
MSN renk ve boyutunu seçip alt kısımdan HTML kodunu kopyalayıp sitenizde görünmesini istediğiniz alana yapıştırın. Hepsi nu kadar.

NOT : ve bu kodu sitenize ısdedıgınız bolgeye yapıstırın ondan sonra msn 'de Acik oldugunuz zaman Kullanıcılar Sohbeti Başlat Diyerek Sizinle konusur.. Siz Kapalı oluncada Size E-mail olarak msj gonderebilirler.!
Sercan
Admin
Admin
Sercan

İleti Sayısı : 68
Tecrübe Puanı : 398
Rep puanı : 0
Memleket : Erzurum

MesajKonu: Geri: Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]     Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]  Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 2:26 pm

Sabit! scratch
https://metiniki.benimforum.net
NaletX
Forum Üyesi
Forum Üyesi
NaletX

İleti Sayısı : 21
Tecrübe Puanı : 139
Rep puanı : 24

MesajKonu: Geri: Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]     Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]  Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 10:18 am

=) Çok Teşekkür Ederim Adminim Tüm Konularımı Sabitle Benim xD

Serverin'in Sitesine Online Msn (Destek) Ekle [Resimli]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sürgün Mağrasına Giriş için "Kan taşı" görevi "Resimli Anlatım"